Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Verdusplast – packaging solutions

Apie mus

Verdusplast – UAB Verdus priklausantis prekinis ženklas. Bendrovės tikslas – rasti tinkamiausius sprendimus savo klientams, padėti kurti produktus, paslaugas ir tapti patikimu veiklos partneriu. Mūsų klientai – prekybos centrai, maisto produktų ir techninės įrangos gamintojai ir tiekėjai, biudžetinės įstaigos, žemės ūkio bendrovės ir privatūs ūkiai. Tiekiame maisto ir pramoninių gaminių pakavimui, sandeliavimui ir transportavimui skirtus gaminius ir įrengimus Rusijos, Baltarusijos, Baltijos ir Skandinavijos šalių klientams. Taip pat teikiame plastikinės taros perdirbimo paslaugas. Didelis kokybiškų gaminių pasirinkimas ir protingi logistikos sprendimai leidžia lanksčiai reaguoti į klientų pageidavimus.

Uab“ Verdus“ yra oficialus Plastsystem Sp. zo. o. ir Interplastik Sp.zo.o. atstovas Europoje

Vieta ir kryptys
UAB Verdus įsikūrusi Vilniuje. Patogi geografinė padėtis leidžia glaudžiai bendradarbiauti su partneriais visoje Europoje ir teikti optimalius prekių gamybos ir tiekimo pasiūlymus Lietuvos, Baltijos, NVS šalių ir Skandinavijos regiono klientams.
Sandėliai ir transporto sprendimai
Mūsų sandelius rasite Vilniaus mieste. Patogus privažiavimas sunkvežimiu ar lengvuoju transportu, greitas aptarnavimas ir prekių pakrovimas leis Jums taupyti brangų laiką. Taip pat galime pasiūlyti prekių pristatymą nuo durų iki durų. Nepriklausomai nuo krovinio apimties Jūsų užsakytus gaminius visuomet pristatysime laiku.
Produkcijos užsakymas

info@verdusplast.lt

+370 67292121

Adresas korespondencijai:

UAB „Verdus“

Marcinkevičiaus g. 25-16, LT-08433 Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 304151433

PVM mokėtojo kodas: LT100009888118

Seb bankas: LT86 7044 0600 0806 8271

SWIFT kodas: CBVILT2X